Leylek Mağazacılık Hizmetleri LTD ŞTİ

Hakkımızda

Firmamız 2005 yılından bu yana bebek sektöründe faaliyet göstermektedir. Sizler için en kaliteli en uygun ürünlerin internette ve mağazalarda satılmasını sağlamaktadır.

ComfyMax Firmamızın üreticiliğini üstlendiği, yurtdışında Avrupa standartlarına göre tasarlanan ve üretilen bir Türk markasıdır.

Comfymax ürünlerimiz Avrupa standartlarına göre üretilmiştir. Çocuk Oto koltuklarımız Avrupa Birliğinin tüm isofix ve güvenlik prosedürlerine uygundur. Ürünler satışa sunulmadan önce çarpışma testlerinden geçer ve onaylanır, Comfymax ürünleri ECE R44

Türkiyede 2010 Haziran ayından itibaren UN R129 yönetmeliğine göre 135 cm altındaki çocukların oto koltuğu kullanılması zorunlu kılınmıştır. Ürünlerimiz bütün kalite standartlarına uygundur.

Müşteri Hizmetleri ekibi alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere en iyi servisi verebilmek için çalışmaktadır.

Müşteri Hizmetlerimiz sizlere haftanın 7 günü 09:00 / 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Her türlü soru, dilek ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Servis departmanımız sizlere ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz markalarda 7/24 destek vermektedir.

İnternet ve Mağaza bayilerimizden satın aldığınız tüm ürünlerde 15 gün içerisinde iade, değişim hakkınız bulunmaktadır.

Bayilik Sistemimiz

Bünyemizde bulunan markaların satışları fiziki olarak sadece Franchise mağazalarımızda satılmaktadır. Türkiye genelinde şu anda 14 bayimiz hizmet vermektedir.

Eğer sizde kolayca bir bebek mağazası açmak istiyorsanızbaşvuru formu oluşturabilir, uzmanlarımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz!
Basvuru Formu

Firmamız üreticisi olduğu, ithal edilen ve Türkiye dağıtıcılığını üstlendiği 8000 çeşit ürün ve 350den fazla markayı 50den fazla internet bayisi aracılığıyla satışa sunmaktadır

Sizde internet üzerinden bebek ürünlerini düşük bütçelerle satmak istiyorsanız XML bayiliğine aşağıdan başvurabilirsiniz !
Basvuru Formu

Neden Biz?

ActivBabyStore 11 senedir sektör içerisinde internet üzerinden ve mağazalarıyla satış kanallarını desteklemektedir. Sizinde bu tecrübenin getirdiği bazı avantajlar;

Eğer sizde markalaşma sürecimizde iş ortağımız olma fırsatını yakalamak istiyorsanız yanda ilgilendiğiniz bölümle ilgili formu doldurabilir, kolayca bir bebek mağazası sahibi olabilirsiniz!